Producent Peletu i Gold Pellets
O Ekopalu
GoldPellets
Inne produkty
Pytania
Punkty sprzedaży
Partnerzy
Zakupy przez internet
Kontakt

O Ekopalu

Firma EKOPAL sp. z o.o. powstała w 1996 r. - przekształcona ze spółki cywilnej powstałej w 1994 r. Nasza lokalizacja została wybrana ze względu na duże ilości surowca nie zbędnego do wyrobu biopaliw na bazie drewna. Nasze produkty sprzedawane są na rynku polskim, jak również w krajach europejskich. Jesteśmy producentem stawiającym na jakość, nasz najnowszy produkt Gold Pellets uważany jest za jeden z najlepszych w kraju i w europie!.

Główny cel EKOPALu to produkcja towarów najwyższej jakości - 99% powtarzalności produkcji. Jakość naszych produktów potwierdzana jest przez producentów urządzeń, oraz zadowolonych klientów. Wiążę się to z naszą koncepcją reklamy, uważamy że najlepszą formą reklamowania produktu jest zadowolony klient, który poleci nasz produkt swoim bliskim i znajomym. Marka EKOPAL to zawsze zobowiązanie wobec klientów, to gwarancja domowego ciepła.

Paliwa produkowane przez EKOPAL są przyjazne dla środowiska. Ekologia - troska o zachowanie naturalnego krajobrazu - to cel wielu działań firmy. EKOPAL wspiera inicjatywy obywatelskie związane z ekologią, zwłaszcza w swoim rejonie - na Mazurach.  

Za zobowiązania wobec klientów odpowiedzialni są:

Prezes - Ryszard Kwiatkowski
Prezes Ekopal Ryszard Kwiatkowski

Prokurent – Krystyna Kwiatkowska
Prokurent Ekopal Krystyna Kwiatkowska